Москва °C
» » З чого почати ремонт в новобудові?

З чого почати ремонт в новобудові?

15:51, 22.09.16
0
Якщо ви хоч раз були в новій квартирі, то швидше за все, ви прекрасно розумієте, що вона собою являє. Це голі стіни, голі підлоги і стеля. Причому, в деяких квартирах може зовсім не бути ніякої проводки. Саме з неї і доводиться починати. Найцікавіше, що проводка прокладається між цеглинами, а вже зверху, її покривають розчином. Але, не забувайте про те, що це другий етап будівництва, так як перші - це перегородки. Багато людей скажуть, що насправді, найактуальніше встановити вхідні двері, які б можна було закрити на ключ. По суті, це правильно, адже десь потрібно зберігати будівельні матеріали, інструменти та інше.

 Пам'ятайте про те, що є маса компаній, які здають будинки з уже встановленими вхідними дверима. Хтось скаже, що це добре, а кому-то може здатися, що подібна двері зовсім не потрібна, так як кожна людина хоче отримати щось надійне, то в чому можна було бути впевненим. Найкращі новобудови львів пропонує ЖК «Parus Park». На їхньому сайті можна подивитися ціна на квартири від забудовників. Так ось, як ви думаєте, скільки часу займає капітальний ремонт в новобудові? Хтось скаже місяць, комусь здається, що на подібний ремонт потрібен рік. Насправді, як таких часових рамок немає. Якщо в квартирі працює бригада з кількох людей, то ремонт йде швидко.

 Завжди складно робити ремонт одній людині, або удвох. До того ж, ще складніше, якщо у вас немає проекту. Тобто, ви може встановити перегородки між кімнатами і обробити стіни, точніше зробити так звану стяжку. А що ж вам робити далі? Перший етап - це все-таки установка дверей, якщо їх ще немає. Другий етап ремонту - це перегородки. А далі, ви вже можете самі вирішувати, за що вам братися, або з чого починати. Можна встановити проводку і розетки, можна зайнятися штукатуркою стін і стелі. Пам'ятайте про те, що будь-який ремонт починається зі стелі, і закінчується підлогою. При цьому, фарбування підлоги або укладання ламінату, повинна бути самим останнім етапом ремонту. Після цього, в будинок можна заносити меблі.
Эко-строительство
Читайте также:
Комментарии:
Добавить комментарий